poniedziałek, 7 maja 2018

Trésor - tak OMEGA wyobraża sobie skarb współczesnej kobiety!


"Zawsze myślałem o T-shircie jako Alfie i OMEDZE alfabetu mody" mówił Giorgio Armani. Ta słynna sentencja wybitnego kreatora i osobowości świata mody nadaje się idealnie by zobrazować co wydarzyło się 2-go maja w Berlinie podczas wieczornej Gali i prezentacji zegarków z kolekcji Trésor Marki Omega.


W tym samym bowiem tonie zabrzmiała wypowiedź Kai Gerber- ambasadorki Omegi: "Podobnie, jak wiele młodych kobiet młodego pokolenia, uwielbiam vintage. Nowe zegarki OMEGA mają w sobie tę klasyczną duszę, ale także atrakcyjne, nowoczesne akcenty. Jako modelka mam okazję nosić wiele pięknych kreacji, ale najlepiej czuję się w dżinsach i białych trampkach. W tych zegarkach najbardziej podoba mi się to, że pasują doskonale do jednego i do drugiego."


To unikatowe spojrzenie na luksus Kai, tak bliskie ideom Giorgio Armaniego, idealnie wpisuje się w estetykę kolekcji Trésor!


OMEGA zadbała by berliński wieczór przekonał gości ze świata mody, kultury czy sportu (w tym wiele gwiazd światowego "formatu"), że zegarki Trésor to absolutny "must chave" współczesnej kobiety, nadając mu klimat industrialnego szyku!

A tak prezentuje się ta najnowsza, arcyciekawa kolekcja:
Zdjęcia: materiały prasowe OMEGA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz