niedziela, 11 marca 2018

Pomieszanie z poplątaniem, czyli stylistyczny misz-masz!


 Zdjęcia z prezentowanej sesji wielu z Was zna już zapewne z profilu na Instagram lub Facebook, gdzie się już pojawiły ...


...  bo i taki był pierwotny zamysł by pozostały jedynie formą fotoreportażu, bez rozbudowanego komentarza i oddzielnego wpisu na blogu.

 

To była druga taka "brudna" sesja w historii mojego blogowania. Wymagają one nie tylko starannego wyboru planu ale i stylizacji...


Zakamarki podwórka warszawskiej Woli i klatka schodowa na w poły opuszczonej, jakby zapomnianej, kamienicy stanowiły idealne tło dla takiego projektu, a wręcz same w sobie "zagrały" jedną z głównych ról.


Wyzwaniem była też stylizacja. Teoretycznie tu "nic się nie zgadzało", nie pasowało do siebie! Klimat jak w tytule: "pomieszanie z poplątaniem, czyli stylistyczny misz-masz!" 


 Z jednej strony krawiectwo z najwyższej półki, z drugiej z kolei streetweare i cudowna dzianina. Ale po kolei...


Za podstawę propozycji posłużyły wspaniałe, szyte na miarę spodnie od Tomasza Ossolińskiego z przecudnej, bardzo grubej flaneli w charakterystyczną kratę.


Gdy chodzi o "marki uliczne" to udało mi się "upolować perełki" mniej znanych w Polce producentów, co gwarantowało unikalność, oraz uzupełnić dodatkami z oferty firm które cenię za wzornictwo i jakość.


Efekt finalny sesji mile mnie zaskoczył, a ilość pytań zadanych w wiadomościach prywatnych o szczegóły stylizacji i konkretne urania skłoniły by finalnie poświęcić im te kilka słów...

  

 Lista marek widocznych na zdjeciach

- kurtka (bomberka) Distorted People (FacebookInstagram )
- koszula J.C.Rags (Facebook i Instagram )
- krawat Vitula (FacebookInstagram)
- kaszmirowy sweterek MV- Maglieria Veneta (Facebook i Instagram)
- spodnie szyte na miarę Tomasz Ossoliński (Facebook i Instagram)
- skarpetki Burlington (Facebook i Instagram)
- buty- uwaga! występują pod dwoma równoważnymi znakami towarowymi: Sioux i Grashopper (Sioux na Faceook, Grasshoppers na Faceook, Sioux na Iinstagram,Grashopper na Instagram )
- męska biżuteria Lemoniq (Facebook, )Instagram
 

Zdjęcia: Małgorzata Pryczek Fotografia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz