sobota, 27 stycznia 2018

„Seamaster Olympic Games Collection” kolejna edycja limitowana OMEGI!


Wszyscy miłośnicy Marki Omega znają już zapewne model Spadmaster Planet Ocean "PyeongChang". Znają go też z pewnością fani sportów zimowych oraz Igrzysk Olimpijskich.
Jest to bowiem oficjalny chronometr zbliżającej się Olimpiady!Jednak tak wyjątkowe wydarzenie jak Igrzyska są dla Marki okazją by zaproponować swoim Klientom kolejną edycję limitowaną czasomierzy z linii Seamaster sygnowaną olimpijskimi kołami - „Seamaster Olympic Games Collection”.


OMEGA służyła w roli Oficjalnego Chronometrażysty Igrzysk 27 razy od 1932 roku. To 86-letnie zobowiązanie spowodowało, że 2018 roku OMEGA przedstawia linię celebrującą niezrównane dziedzictwo marki w chronometrażu sportowym poprzez pięć unikalnych zegarków.


Kolekcja to odwołanie do słynnych pięciu Kół Olimpijskich- stąd obejmuje modele: czarny, żółty, zielony, niebieski i czerwony.


Główną inspiracją dla modelu (a dokładniej linii) był stoper OMEGA wykorzystywany na Olimpiadach w Montrealu i Insbrucku w 1976 roku.


Odniesienia do przeszłości są widoczne na lekko wypukłych czarno białych tarczach modeli, zaprojektowanych tak, by umożliwiały natychmiastowy odczyt wskazań. Ułatwiają go sportowe wskazówki oraz wyraziste znaczniki godzin na czarnym tle, zestawione z silnie kontrastującą, czytelną skalą minutową naniesioną na biały pierścień.

  
Ale sportowych akcentów znajdziemy w tych zegarkach więcej, jak choćby otaczający tarczę kolorowy wskaźnik do odczytywania pulsu, podzielony w trzy 20 sekundowe sekcje, ułatwiające użytkownikowi łatwe obliczanie liczby uderzeń serca na minutę.


Modele o średnicy 39,5 mm są oferowane na paskach skórzanych z mikroperforacją, która nie tylko dodaje im stylu, ale także pozwala lepiej oddychać skórze użytkownika. Wewnątrz zegarków pracuje kaliber Master Chronometer 8800.


OMEGA stworzy edycję limitowaną - zaledwie 2032 egzemplarze każdego modelu! Jest to nawiązanie do roku, do którego OMEGA pełnić będzie rolę Oficjalnego Chronometrażysty Igrzysk. Przedłużony niedawno, właśnie do 2032 roku, kontrakt z MKOL "zepnie" niejako klamrą stulecie obecności Marki na Igrzyskach Olimpijskich!


Indywidualny numer limitowanej edycji każdego zegarka zostanie wygrawerowany na boku koperty.

Tak więc dzięki limitowanym edycjom: Spedmaster Planet Ocean "PyeongChang" i Seamaster Olimpic Games Collection OMEGA uraczy Klientów iście mistrzowską (Okimpijską) ofertą w 2018 roku!Przydatne linki:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz