środa, 17 stycznia 2018

Praca z profesjonalistami to czysta przyjemność!


Ten post będzie zgoła inny niż te które do tej pory zamieszczałem na blogu. Skupi się głównie na zdjęciach, bo to one i okulary są tu głównym bohaterem.


Prace Caroline Anielewskiej i Irka Kamieniaka zauroczyły mnie, gdy poznałem ich sesję zrobioną dla Kiss The Frog  która posłużyła za ilustracje mojego tekstu.


Od tego czasu z przyjemnością śledzę ich sesje i mocno im kibicuję, bo to co pokazują to pełen profesjonalizm i fotografia modowa (choć nie tylko) najwyższej próby!


Miałem też tę przyjemność by poznać ich osobiście i dowiedzieć się (a przede wszystkim zrozumieć) że warsztat jest tylko narzędziem które służy by pokazać świat jaki kreują swoją fotografią!


Stąd gdy zaproponowali mi sesję próbną dla marki robiącej ręcznie oprawki do okularów i okulary przeciwsłoneczne nie miałem nawet chwili zastanowienia iż trzeba "wejść" w ten projekt.


Tak poznałem Diego i jego markę Albert I`m Stein. Kolejny profesjonalista z wizją, który tworzy niezwykłe okulary. Świetna jakość, atrakcyjny design.... tu określenie "ręczna robota" ma właściwy sens.


 I choć prezentowana sesja jest tylko "przymiarką" do projektu który być może ujrzy światło dzienne, to praca w gronie takich profesjonalistów była czystą przyjemnością!


Była też świetną zabawą, co zaowocowało poniższym zdjęciem będącym nawiązaniem do Alberta Einsteina, którego nazwisko sympatycznie kojarzy się z nazwą marki.


Przydatne linki:

- Albert I`m Stein
- Albert I`m Stein na Instagram
- Albert I`m Stein na Facebook

Caroline and Irek na Photographers Tumblr
Caroline and Irek Photographers na Facebook
Caroline and Irek Photographers na Instagram
Caroline and Irek Creative Team na Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz