piątek, 7 lipca 2017

W industrialnych klimatach...


Jako miłośnik fotografii (o czym wielokrotnie wspominałem w postach, oraz publikowałem zaproszenia na wystawy i wernisaże) z zaciekawieniem patrzyłem na sesje modowe zamieszczane na portalach, blogach czy w loobookach z propozycjami innego ujęcia kwestii mody czy prezentacji stylizacji.

Stąd zrodził się pomysł zrobienia tej nietypowej dla mnie sesji na potrzeby wpisu.Zazwyczaj  moje zdjęcia skupione są na barwie i detalu. Lubię te zdjęcia nasycone kolorem, intensywne, wyraziste... Świetnie oddają szczegóły stylizacji.

Tym razem postanowiłem jednak postawić na industrialne klimaty, fotografię mroczną i jakby "brudną"...


Tego zadania podjął się artysta malarz i fotograf Paweł Tkaczyk. Realizacja projektu wymagała wybrania innych niż zwykle miejsc ale i ubrań, które wpisując się w pomysł sesji pozostaną elegancką propozycja stylistyczną.


Trochę pomogła nam w tym pogoda. Pochmurne niebo i padający mocny deszcz spowodowały że zdjęcia robione w plenerach pozostawały spójne z tymi wykonanymi we wnętrzach. Wzajemnie się uzupełniały.


Myślę, że tego typu sesje pojawiać się będą w moich wpisach stanowiąc dopełnienie i urozmaicenie zamieszczanych propozycji...


Stylizacja:
- spodnie chino Brax
- buty Aldo
- skarpety, pasek, krawat i poszetka Vistula
- marynarka szyta na miarę z tkaniny Vitale Barberis Canonico
- koszula szyta na miarę z tkaniny Thomas Mason
- bransolety Lemoniq


Zdjęcia - Paweł Tkaczyk:
- strona internetowa
Instagram
Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz