piątek, 17 lutego 2017

Fryzjer, artysta, mentor- rzecz o Filipie Galasie.


Stylista fryzur- określenie które ma podnosić rangę fryzjera w dzisiejszym świecie. Fraza która stała się kluczem do sukcesu sugerująca, że możemy liczyć na znacznie więcej niż tylko profesjonalne strzyżenie czy koloryzację.


Z pewnością wiele osób tak właśnie określiłoby Filipa Galasa znając jego dokonania, widząc efekty pracy, czy metamorfozy jakim ulegają w jego rękach klientki. Ja jednak buntuję się przeciw takiemu "spłyceniu" jego dokonań i osiągnięć...


Fryzjer. Tak Filip jest fryzjerem w najlepszym tego słowa znaczeniu. Bo jest rzemieślnikiem znającym i ceniącym swój fach. Oparty na wiedzy, technice, doświadczeniu i ciągłym samodoskonaleniu. Precyzyjnym i dokładnym w tym co robi. W czasach gdy, dzięki mediom społecznościowym, tak na bieżąco jesteśmy z trendami- oceniamy efekty zapominając jak ważny jest warsztat! Galas nie zapomina i podchodzi z pokorą do swojego zawodu, reprezentując iście brytyjską precyzję.Artysta. Trudno go inaczej nazwać widząc jego dokonania. Czy to będą sesje okładkowe gwiazd, zdjęcia stylizacji modowych, czy też fryzury pań odwiedzających Freehair Team, zawsze z równą atencją podchodzi do swoich klientek a każde zlecenie traktuje jak wyzwanie. I choć uważnie słucha oczekiwań, widzi więcej potrafiąc zaproponować najlepsze rozwiązanie i przekonać do swojej wizji. Jeśli nie wierzycie- wystarczy zobaczyć jaką metamorfozę przeszła Marika (piosenkarka Marta Kosakowska) w  jego rękach! Tu objawia się druga twarz Mistrza- paryski szyk. Przykładem niech będzie też globalna kolekcja "Neo-Parisien" którą przygotował jako kreator stylu dla L`Oreal Professionnel.Mentor. Galas jest mentorem w najlepszym tego słowa znaczeniu. I to nie tylko dla współpracującą z nim ekipą Freehair Team, co byłoby naturalne. Jego wiedza, doświadczenie w połączeniu z osobowością w naturalny sposób predystynują go na edukatora. Stąd też inicjatywa Haircut Academy- szkoleń o różnym stopniu zaawansowania w ramach której przekazuje swoją wiedzę wszystkim tym, dla których dążenie do perfekcji ma znaczenie w rozwoju i osiąganiu profesjonalizmu. 


Ale przede wszystkim Filip Galas to niezwykła osobowość i przemiły człowiek. Czas spędzony w jego klimatycznym  Salonie  w starej kamienicy warszawskiego Śródmieścia to również chwila wypoczynku i relaksu.


Chętnie zawsze też poświęci czas by powiedzieć jak dbać i pielęgnować włosy, jakich preparatów stosować, czego się wystrzegać.


Szczerze polecam wizytę w jego salonie tym, którzy liczą na odrobinę magii...Przydatne linki:
Filip Galas
Filip Galas na Facebook
Filip Galas na Instagram
Filip Galasna YouTube

Zdjęcia: Grzegorz Makiła Fotografia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz