wtorek, 22 listopada 2016

W ciepłych kolorach jesieni!


Lubię brąz. Ten kolor, tak ciepły w wyrazie, ma całą paletę odcieni. Pozwala je łączyć ciekawie i niebanalnie. Tworząc jedną spójną całość daje nam możliwość zabawy i dużej dowolności w ich zestawianiu.


Mężczyźni boją się tego koloru uważając za... "starszopanowy". Krąży wręcz obiegowa opinia, że do "brązików" trzeba "dojrzeć". To niesłuszny pogląd. Nie zapominajmy, że po czerni, granacie i szarości to czwarty kolor biznesowy!A jak wdzięczny do łączenia z kolorowymi dodatkami! Tu możemy wręcz pofolgować naszej wyobraźni, pobawić się kolorami. Od stonowanych aż po bajeczne feerie nadające całości wyrazu "dandy" który ja osobiście tak lubię.


Brąz to wręcz idealny kolor na jesień, gdy wszystko wokół jest nim przepełnione!


A skoro jesień i chcemy czuć się ciepło- postawmy na dobre gatunkowo wełny. Te z dodatkiem kaszmiru będą szczególnie ciepłe i miłe w dotyku. Otulą nas w najchłodniejsze dni.Ja ponownie postawiłem na ubrania szyte na miarę. Oprócz zdecydowanie wyższej jakości, dopasowania, oferują możliwość personalizacji ubrania... a zwłaszcza przyjemność doboru "smaczków" jak:

- wykończenie kołnierza alcantarą


- wybór kolorowego filcu


- zastosowanie ciekawych przeszyć (stebnówek)


- czy guzików obciągniętych tkaniną z której wykonano garnitur (podobnie jak w smokingach)


Szczerze  polecam też noszenie poszetek do płaszczy! Ten "drobiazg" nas wyróżni, pokaże że wiemy o co chodzi w "zabawie modą", że mamy wyczucie gustu i smaku...


Ja postanowiłem nie przekładać poszetki z płaszcza do garnituru, a użyć dwóch różnych... No cóż lubię poszetki!


Szczególnie do brązu lubię dopasować róże i fiolety (poszetka) a jeszcze bardziej "niebieskoci"! Mocne czy z lekka dyskretne, zawsze dobrze pasują do brązów (buty, rękawiczki, poszetka).A jeśli Wasza partnerka też lubi brąz i możecie dopasować się kolorystycznie, to wkraczamy na wyższy modowy poziom!


Tak jestem zadowolony ze stylizacji (i sesji która ją prezentuje), że postanowiłem zamieścić w poście prawie wszystkie zdjęcia to dokumentujące...
Stylizacja:

Cudowne dodatki (rękawiczki, poszetki): Vistula Vistula na Facebook Vistula na Instagram
Golf: Montego

Zdjęcia: świetny i jak zawsze niezawodny Grzegorz Makiła Fotografia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz