piątek, 29 lipca 2016

Architektura i design spod znaku Optim Group.

 

Lubię i cenię  dobrą architekturę, design i wzornictwo. Jak wszystko co ładne i chcę z nimi obcować. Czuję  się wtedy nie tylko dobrze i komfortowo, ale też przyjemnie.
Przestrzenie w których spędzamy nasz najważniejszy czas:  wypoczynku, relaksu, snu  są  też wyrazem naszych gustów- częścią naszej osobowości.
Dla wielu z nas mieszkanie  jest wyrazem  marzeń które (choć  nie wiemy jak) ale zawsze pragnęliśmy zrealizować. Szukaliśmy pomysłów, porady, wsparcia, czy wreszcie inspiracji.Dzięki ludziom z Optim Group poznałem, jak fachowcy i profesjonaliści potrafią uszczęśliwiać tych, dla których odpowiednie przestrzenie, świetnie wykończone a nawet ozdobione (by nie powiedzieć wystylizowane) z marzeń stały się rzeczywistością.
Dwóch zdolnych ludzi: Robert Czajkowski i Jakub Segit wysłuchuje klienta i przenosi na projekt jego myśli, dzięki temu powstają wnętrza skrojone na  miarę (że zastosuje tu moje ulubione określenie- swoiste architektoniczne made to mesure). 

  


Doświadczony designer i  architekt, który zna obowiązujące trendy, poszukuje nowinek ze świata to połączenie idealne, które świetnie się sprawdza w tym przypadku.
Co ważne! Realizując zlecenia kompleksowo – od projektu, poprzez nadzór budowy, produkcję mebli, aż po zakupy materiałów do wykończenia wnętrza zapewniają klientowi kompletną obsługę, dzięki której klient może za spokojem oczekiwać na finalny efekt.
W dodatku Optim  Group tworzy nie tylko tak piękne apartamenty, domy i rezydencje (co widać na powyższych zdjęciach), ale też duże biznesowe realizacje jak: biura, restauracje, hotele. Zagospodarują wszystkie przestrzenie, w których po prostu dobrze się żyje.


Zdjęcia: Optim Group

Strona Optim Group

Optim Group na Facebook

Optim Group na Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz