sobota, 16 stycznia 2016

Kiss The Frog- Żaba z charakterem...


Ponoć każda kobieta pragnie księcia z bajki... królewicza zaklętego w żabę! Czyżby? Wiele z  pośród moich znajomych twierdzi, że:  "Nie wszystkie księżniczki marzą o księciu z bajki- niektórym wystarczy żaba z charakterem..."
 
 
Zaczynam od tej, dziwnej może, refleksji która jednak idealnie opisuje kolekcje Kiss The Frog! W projektach Moni Zuzy Szczuki elegancka kobietą poczuje się jak księżniczka, zaś zbuntowana dziewczyna jak żaba z charakterem!
 
Bo Kiss the Frog by Monia Zuza Szczuka to marka unikalna. Jak twierdzi autorka: "Powstała z pragnienia do kreowania własnej rzeczywistości oraz potrzeby dzielenia się emocjami i przeżyciami poprzez tworzenie autorskich kolekcji ubrań". I to widać i czuć obcując z jej niebanalnymi kreacjami!
 
Każda kolekcja tej unikalnej polskiej marki konsekwentnie podkreśla obrany charakter i styl, czyli surowe wykończenia, oversize modeli, warstwy oraz doskonałą jakość materiałów.
 
To co mnie szczególnie urzeka to świadomość, że  Kiss the Frog nawiązuje do trendów, ale za nimi nie  podąża. Oferuje osobom świadomym siebie niepowtarzalność i oryginalność. To, mimo oversizowego charakteru, ubrania które "otulają" i podkreślają kobiecość! 
 
I mimo, że jestem facetem, to obcowanie z propozycjami tej marki to czysta przyjemność. Hedonizm który przecież jest tematem mojego bloga.
 
Stąd też z dużą przyjemnością przybliżę dwie kolekcje na ten sezon.
 
Kolekcja „5 element” Jesień Zima 15/16
 
Precz z nudą! Zima nie musi być ponura i "szaro-bura".  Konsekwentny charakter propozycji z tej kolekcji, niepowtarzalny styl i stonowana kolorystyka ubrań pozwalają je dowolnie miksować, łączyć i wciąż odkrywać na nowo.
 


 
 
Modelka: Matylda / Mango Models
Photo: Caroline Anielewska & Irek Kamieniak
Make up: Maya Adamiak
Hair: Kamil Pecka JAGA HUPAŁO _born to create
Projekt / stylizacja Monia Zuza Szczuka KtF
 
Kolekcja „Gorzkie gody” Jesień Zima 15/16
 
Ta kolekcja idealnie uzupełnia "5-ty element"! Nazwy propozycji z tej oferty mówią wszystko: "Diaboliczna piękność" czy "Oddech miłości"... Dokładnie takie są! Miękkie włoskie wełny, proste fasony, charakterystyczny dla Kiss The Frog oversize. Nie tylko uzupełniają świetne płaszcze, ale również łączą się z T-shirtami, tunikami i co najważniejsze- mogą być świetną propozycją na wiosenno/letnie, chłodne dni.
 
 
 
Photo Caroline and Irek
Model Sylwia Sucharska / D'vision
Makeup Kama MakeUp
Hair Kamil Pecka / JAGA HUPAŁO _born to create
Style Ewelina Błażejczyk & Monia Zuza Szczuka
Projekt Monia Zuza Szczuka
 
I choć Kiss The Frog  ubiera kobiety od kilku już lat, to ShowRoom marki świętował tej jesieni pierwsze urodziny!
 
 
Pierwsze urodziny ShowRoom'u. Autor w płaszczu KTF i projektantka: Monia Zuza Szczuka.
 
Szczerze i gorąco polecam te propozycje! Tak księżniczkom, jak i... żabom z charakterem! Polubicie ciuchy z metką "Kiss The Frog".
 
Przydatne linki:
 
 
 

2 komentarze:

  1. Cenię tę markę za niesztampowość i szczerość przekazu...to rzadkie..w modzie także...

    OdpowiedzUsuń
  2. Stąd znalazła swoje miejsce na tym blogu !

    OdpowiedzUsuń