środa, 27 grudnia 2017

Vanity&Co - Tylko dla estetów!
Jak twierdzi pomysłodawczyni Vanity&Co powstała ona "z miłości do bielizny i biżuterii oraz pasji do unikatowych, ale bardzo pragmatycznych rozwiązań" ... "wyjątkowa, łącząca innowacyjność, delikatność oraz ponadczasowe piękno".


I nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady! Miałem okazję w pierwszych dniach grudnia być świadkiem premiery wyjątkowych rzeczy sygnowanych znakiem Vanity&Co. Celowo piszę rzeczy, bo to nie tylko bielizna! Marka jako jedyna oferuje biustonosze dające możliwość upięcia biżuterii, łączącej szlachetne kruszce:  pozłacane srebro, prawdziwe brylanty oraz kryształy Swarovski®.


To, że powstała z pasji poznać nie tylko po doskonałym wzornictwie ale również (a może zwłaszcza) po materiałach (wyłącznie z Europy, z koronki, która pochodzi z wyselekcjonowanych manufaktur we Włoszech) oraz wykonaniu (produkcja odbywa się pod czujnym okiem specjalistów, którzy już od ponad dwóch dekad zajmują się szyciem bielizny o najlepszych konstrukcjach).Oferuje kilka linii dedykowanych, ręcznie wykonanych tak klasycznych typu soft i push-up wykończonych koronką lub delikatnym tiulem lecz też z finezyjnie zabudowanymi koronkowymi plecami.


Iście hedonistycznym "smaczkiem" jest fakt, że każdy biustonosz posiada ręcznie doszywany czarny kryształ Swarovski®...


 ... oraz fakt "ukrycia" dyskretnie pozłoconej 24-karatowym złotem zawieszki z monogramem w każdej części bielizny (jako gwarancja oryginalności produktu).

 To ewidentnie bielizna od kobiet dla kobiet! Nam mężczyznom pozostają jedynie doznania estetyczne, podziwiania produktów które same w sobie są dziełami sztuki....


Nie sposób pominąć oferowanej przez Vanity&Co uzupełniającej biżuterii! Choć słowo uzupełniającej może mylić, bo sama w sobie może być osobną propozycją zdobiącą panie!


Zwłaszcza dwa projekty naszyjników – Queen of Vanity oraz Duchess of Vanity z kryształami zaprojektowanymi przez dom mody Martin Margiela Paris.

Biżuteria Vanity&Co. została wykończona ręcznie przez mistrzów jubilerskich jednej z najlepszych pracowni w Warszawie, która zadbała nie tylko o wybór najczystszych brylantów, ale również o zrealizowanie śmiałych pomysłów jej projektantki.


Autorka zadbała również o to by tak wyjątkowe propozycje zostały równie wyjątkowo opakowane i cieszyły oko jeszcze przed otwarciem.


Tak o swojej kolekcji mówi Projektantka "Vanity&Co. to wybór kobiet, które od bielizny oczekują czegoś więcej, czegoś niepowtarzalnego, luksusowego, niedostępnego, spoza komercyjnej oferty".Jestem pewien, że sięgną po nie kobiety świadome trendów, dbające o każdy szczegół wykończenia, wiedzące czego chcą i szukające unikatowego produktu.

Mężczyźni z pewnością szukają takich partnerek i w takim właśnie "wydaniu" chcieliby je oglądać, takimi "drobiazgami" chcieliby obdarować!

To zdecydowanie propozycja dla estetów! Niezależnie od płci...

Zdjęcia: materiały prasowe marki.

Przydatne linki:

Vanity&Co
Vanity&Co na Instagram
Vanity&Co na Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz